Корзина
119 отзывов
ТД «Органик-Микс»
+380996393000
+380961109055

Семена гороха для фермеров

Рекомендаціі для вирощування гороху.           

Горох є одним з найпоширеніших, корисних та поживних представників родини Бобових. Це джерело вітамінів (А, С, Е, К, РР, групи В), жирів, мікро- та макроелементів (кальцій, магній, натрій, залізо...). Тому гарні господині, піклуючись про здоров"я своєї родини, намагаються використовувати цей продукт як у свіжому, так і у консервованому вигляді. А що може бути корисніше, ніж власноруч вирощений та зібраний з любов"ю горох?

сахарный горох

Спеціалісти ТД "Органік Мікс" рекомендують вирощувати горох з якісного насіння, яке дасть гарний та корисний врожай.

 

Підготовка грунта до висадки гороха - неклопітка справа. Досить перекопати грунт, внести мінеральні або органічні добрива, і можна висаджувати насіння гороху. Прийміть до відома, що горох добре росте на тихих, безвітряних та добре освітлених ділянках. Досвідчені фермери радять одразу ж підготувати підпорки для дорослих рослин, адже горох, який стелеться по землі, не дасть гарного врожаю.

Сахарных горох

Отже, безпосередньо перед висадкою насіння замочують на п"ять хвилин у розчині борної кислоти (один грам на 5 літрів води). Але насіння, яке Ви купуєте у нашому магазині, вже підготовлене до висадки, тому додаткової обробки не потребує!

 

На підготовленій ділянці робляться борозденки глибиною до п"яти сантиметрів, відстань між рядками повинна бути не менше 50 см. Норма висадки, яку радять агрономи, становить до 17 насінин на кожний метр ділянки. Після висадки насінинки притрусити землею та трохи утрамбувати. Приблизно за 10 днів Ви побачите перші паростки гороху.

Сахарный горох

Через два тижні, коли рослини зміцніють, грунт бажано підрихлити. Після досягнення паростками довжини у 10 см, необхідно зробити перше добривне підживлення. Оптимально для цього підійде ПЛАНТАФОЛ 20-20-20 від ТМ ВАЛАГРО. Це зміцнить імунітет культури, надасть необхідні мікро- та макроелементи у вигляді хелатів, збільшить розмір майбутніх плодів, прискорить дозрівання. Процедуру добривного підживлення рекомендовано робити один раз на два тижні.

Семена гороха Альфа

Не забувайте поливати горох, особливо у період, коли з"являться стручки та боби почнуть наливатися. Обов"язково підв"яжіть кущі гороху, це дасть можливість рослинам повноцінно рости та формувати великі стручки. Горох не повинен стелитися по землі, стручки мають добре провітрюватися та пригріватися на сонечку.

 

Щоб серйозно підвищити врожайність, зривайте щоденно готові стручки. Якщо Ви помітили засохлі або перезрілі - видаліть їх, вони затримують ріст рослини та не дають змогу формуватися молодим стручкам.

Семена гороха Альфа

Дуже актуальним питання залишається захист гороху від захворювань та шкідників. Найбільшу небезпеку представляють горохова плодоніжка або листовіртка. Негативно на розвиток цієї культури впливає і борошнева роса. Як знезаразити та захистити Ваш урожай підкажуть спеціалісти ТД "Органік Мікс". Пам"ятайте, чим раніше Ви захистите Ваші насадження, тим більший врожай вони дадуть!

 

Якісне насіння здатне не тільки порадувати Вас гарним та корисним врожаєм, а й легким вирощуванням готової продукції!

 

ТД "Органік Мікс" ГАРАНТУЄ якість насіння гороху та допоможе Вам на кожному етапі вирощування! Гарного Вам урожаю!