Корзина
118 отзывов
ТД «Органик-Микс»
+380996393000
+380961109055

Maxicrop cream / Максикроп крем 1 литр, Valagro (Италия). Мощный стимулятор усиления роста

  • В наличии
  • Оптом и в розницу

650 грн.

Показать оптовые цены
+380996393000
  • +380961109055
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Maxicrop cream / Максикроп крем 1 литр,  Valagro (Италия). Мощный стимулятор усиления роста
Maxicrop cream / Максикроп крем 1 литр, Valagro (Италия). Мощный стимулятор усиления ростаВ наличии
650 грн.
+380996393000
  • +380961109055
Купить

Описание

Для боротьби із хворобами та шкідниками рослина самотужки виробляє власні регулятори росту, такі як цитокінін, гіббереллін, ауксін тощо. Але під впливом природних явищ (опади, посухи, заморозки тощо) ця функція рослин пригнічується. Для того, щоб не страждав урожай, ТД "Органік Мікс" рекомендує використання стимуляторів МАКСІКРОП від ТМ ВАЛАГРО.
За рахунок великої концентрації перерахованих рослинних гормонів, МАКСІКРОП має високу ефективність при застосуванні.
До складу препарату МАКСІКРОП входять цитокінін, гіббереллін, ауксін.
Великий зміст цитокінінів знаходиться у насінні та плодах, що розвиваються, а саме там, де відбувається найбільш активний поділ клітин. Цитокініни приймають участь у регуляції фізіологічних процесів рослин. Основна функція цитокінінів - стимуляція поділу клітин. Цей гормон також впливає на пришвидшення цвітіння, формування статі у квітки, сприяє закладці жіночих органів у огірка, шпината, кукурузди, приймає участь у регуляції обміну речовин органів, що сформувалися. При несприятливих природних умовах (опади, посухи, заморозки тощо) рослина швидко старіє. Обробка цитокініновими препаратами сприяє значному покращенню стану рослини. Одна з інтригуючих фунцій цитокініну - уповільнення старіння листя, що дозволяє рослині довше зберігати свій нормальний стан.
Важливу участь у переході рослини зі стадії цвітіння до формування плоду має гормон гіббереллін. Щоб пришвидшити формування клубнів у картоплі, використовують гіббереллінові препарати. Швидкість проростання збільшується у 20-30 разів. Цей гормон стимулює збільшення врожаю безнасінного винограду (кішмиш), що характеризуються дрібними ягідками. Після обробки гібберелліновим препаратом МАКСІКРОП розмір ягоди такого винограду збільшується у 1,5-2,5 рази, як наслідок урожайність підвищується на 50-100%. На насінні сорти винограду МАКСІКРОП впливає на кількість ягід, пришвидшується дозрілість.
На формування сильної кореневої системи впливає гормон ауксин. При пересадці рослини порушується її коренева система, особливо та частина, яка відповідає за всмокчування поживних речовин із грунту. Для того, щоб коренева система і далі виконувала свої функції після пересадки, використовують препарат МАКСІКРОП, до складу якого входить гормон ауксин. Агрономи використовують препарат МАКСІКРОП при вирощуванні томатів, огірків, баклажанів, перцю у відкритому грунті після пересадки цих культур із теплиць. У багатьох садових рослин починається передчасні опади готових плодів, які погано зберігаються та мають "нетоварний" вигляд. Обробка у цей період крони дерев значно знижує втрату врожаю. Дія препарата МАКСІКРОП зберігається протягом двох тижнів.
Норма витрати МАКСІКРОПУ складає 25мл засобу на 10 літрів води.
При придбанні препарату МАКСІКРОП звертайте увагу на оригінальність пакування!
ТД "Органік Мікс" гарантує оригінальність препарату МАКСІКРОП! Гарного Вам урожаю!

Характеристики

Основные
Предназначение препарата  пробуждение клеток находящихся в фазе сна
Препаративная форма  Раствор
Эффект преодоления стрессовых факторов  Да
Эффект удобрения  Да
Страна производительИталия
Производитель  Valagro
Упаковка
УпаковкаПластиковая тара
Объем1.0 (л)
Хранение
Срок хранения36.0 (мес)
Минимальная температура хранения5.0 (град.)

Информация для заказа

  • Цена: 650 грн.